Nezávislý obchodní tým

logo
V České republice provozujeme v současné době jeden obchodní tým (pro lékárenský trh) čítající souhrnně 7 obchodních reprezentantů. Obchodní tým je veden regionálním manažerem a působí na více než 2200 lékárnách. Frekvence návštěv jednotlivých lékáren je odvislá od nákupního potenciálu lékáren, dopravní dostupnosti v rámci regionu i od plánovaných požadavků (numerická distribuce, sezónní prodej apod.) partnerské společnosti.

Součástí obchodního týmu jsou také operátorky call centra, které zajišťují podporu zastupovaných brandů v lékárně telefonickou cestou. Regionální manažer, obchodní reprezentanti i operátorky call centra jsou pravidelně školeni v odborných znalostech buď přímo zástupcem partnerské firmy, nebo externě v souladu s požadavky partnera na odbornou způsobilost. Tým je soustavně školen také v prodejních a vyjednávacích dovednostech. Outsourcing lékáren tak v našem podání představuje kvalitní a profesionální servis, díky němuž dosahuje naše spolupráce s obchodními partnery značných úspěchů.

Objednávky vytvořené našim nezávislým obchodním týmem jsou realizovány ve spolupráci s nejvýznamnějšími distributory v České republice

• Alliance Healthcare, s. r. o.
• Pharmos, a.s.
• PHOENIX lékárenský velkoobchod, a.s.
• ViaPharma s.r.o.

Vytvořená převodní objednávka je dodána jedním z uvedených distributorů, vždy dle preferencí lékárny.

produkty partnerů

přidáno do galerie