Podporujeme a pomáháme

Spolupráce nadačního fondu Slunce pro všechny a společnosti TEAM 4 YOU

Historicky první kalendář fondu Slunce pro všechny spatřil světlo světa dne 12. prosince 2012.
Nadace tímto originálním způsobem připomněla 20. výročí založení školy v Unhošti a plánuje získané finanční prostředky použít na novou střechu a další opravy školy. Jsme velice rádi, že se naše společnost mohla na výrobě kalendáře podílet a tím podpořila vzdělávání dětí se speciálními potřebami.

Více informací zde.

TEAM 4 YOU partnersky podpořilo Memoriál Michal Pětroše

Dne 13. 10. 2012 se v Hošťálkovicích u Opavy konal první ročník běžeckého krosového závodu, jako vzpomínka na doktora Michala Pětroše. Memoriálu se zúčastnilo přes sto profesionálních i amatérských závodníků.
TEAM 4 YOU® věnovalo ceny pro vítěze a také podpořilo finančním darem mobilní hospic Ondrášek, který poskytuje jedinečnou péči vážně nemocným pacientům.

Fotografie z memoriálu najdete zde.

V TEAM 4 YOU si vážíme práce svých kolegů

TEAM 4 YOU uspořádal pro své zaměstnance večírek, jako poděkování za jejich kvalitní práci, profesionalitu, dosažené úspěchy a loajalitu. Ocenění Zaměstnanec roku 2011 získala Eva Kašpárková za Českou Republiku a Robert Nemec za Slovensko. Gratulujeme! Děkujeme také všem, kteří se složili na dar v podobě hraček do dětských oddělení nemocnice v Krnově.

Fotografie z předání najdete v galerii.

produkty partnerů

přidáno do galerie