Outsourcing obchodního týmu

Outsourcing obchodního týmu v našem pojetí znamená komplexní řešení problémů, které jsou spojeny s provozem obchodního týmu. Bereme na svá bedra veškerou personální agendu... ...více

Aktuality

Obchodník roku 2014 pro ČR a SR tentokrát v mužské režii

I letos byli na společném, tentokrát Novoročním meetingu vyhlášeni kolegové, kteří dosáhli za minulý rok nejlepších obchodních výsledků. Ačkoliv by si toto ocenění zasloužilo více lidí, nejlepšími obchodníky se za rok 2014 stali pánové Miroslav Lauermann (ČR) a Juraj Boháč (SR). Vítězům nově hodnocené kategorie – Skokan roku – pak gratulujeme slečně Zuzaně Verešové (SR) a Tomáši Bradovi (ČR).

Fotografie najdete zde.

Novoroční meeting TEAM 4 YOU
v oblasti provoněné sluncem a vínem

Nový rok jsme přivítali společně na Novoročním meetingu v jihomoravské vinařské oblasti Prušánky. Vedle pracovních povinností a tradičního školení BOZP jsme nakoukli hluboko do tajů sklepních mistrů, ochutnali kvalitní jihomoravská vína, pochutnali si na domácích dobrotách místních řezníků a cukrářů a závěr večera patřil zábavě a magii v podání známého iluzionisty Aleše Krejčího a imitátora Václava Faltuse.

Fotografie najdete zde.

Školení obchodních a komunikačních dovedností týmů společnosti TEAM 4 YOU

10. října proběhlo, v sídle společnosti v Krnově, rozsáhlé školení obchodních a komunikačních dovedností pro sales týmy. Vedle teoretické části se zúčastnění procvičili v týmových úkolech a praktické zkoušce asertivního vyjednávání, vyměnili si mnoho zajímavých zkušeností s ostatními kolegy a precizně se tak připravili na maximální prodejní výkony v období podzimní a předvánoční sezóny.

Fotografie najdete zde.

Slovenští kolegové převzali zbrusu nové automobily

Nenechte se mýlit, uvedená fotografie není ze zahraničního autosalonu, to si area manažerka Vlaďka Hreščáková přijela se svým slovenským týmem pro nová služební vozidla značky Škoda Octavia.
TEAM 4 YOU® zahájilo obměnu vozového parku svých obchodních a medicínských reprezentantů a začalo právě na Slovensku, v Čechách je obměna plánována začátkem roku 2015. Přejeme tedy šťastnou cestu!


Fotografie najdete zde.

TEAM 4 YOU věnovalo desítky DVD dětem v nemocnicích

Jako tradičně navštívili pracovníci společnosti TEAM 4 YOU® dětské oddělení nemocnic v Krnově a v Opavě, aby potěšili malé pacienty a alespoň trochu jim zpříjemnili nezbytný pobyt mimo domov. Tentokrát rozjasnily dětské tváře desítky nosičů DVD s pohádkami a filmy pro děti, které zástupci TEAM 4 YOU® předali vedoucím pracovníkům oddělení spolu s přáním rychlého uzdravení a návratu domů jejich pacientům.

Fotografie najdete zde.

TEAM 4 YOU poporuje pracovníky v nemocnicích

Dne 12. května je celosvětově oslavován Mezinárodní den zdravotních sester. Dobrovolníci Slezské diakonie v tento den popřáli zdravotním pracovníkům nemocnice v Krnově a ve Městě Albrechticích a poděkovali jim za dosavadní spolupráci. Zrealizovat celou akci se podařilo díky organizační a finanční podpoře TEAM 4 YOU®. Snažíme se totiž, aby naše působení ve zdravotnictví, resp. farmacii, přispívalo k utužování společenských hodnot.

Fotografie najdete zde.

produkty partnerů

Naposledy přidané do fotogalerie